Sevgilim olacak öküzcük onu aldattığımı düşünerek beni terketti ne yapacağım bilmiyorum :(?

Gizli Üye
Onu asla aldatmadım bu zaman kadar bundan sonra da aldatıcak değildim. 5 gündür ne o yazıyordu ne de ben. Başkasının bana attığı mesajı ona gönderdim mesajda " dün seni ağlarken bankta gördüm seni öyle görmeye hiç alışık değilim. Yardımcı olabileceğim bir mevzu var mı? Ha bir de sen ağlayınca değilde saçına papatya takıp gülümseyince daha şirin oluyorsun" yazıyordu ve bu mesajı bana komşunun oğlu attı. Bende gittim bu mesajı benimkine attım, ilgilenmezsen roman bile yazarlar dedim. Sen bana karşı ilgisiz tavırlarına devam et dedim. O deliye döndü senin de nasıl biri olduğunu anladım, demek beni 1 yıldır kullanıyordun, seni asla affetmeyeceğim Allah'a bırakıyorum vs. Dedi. Hakikaten onu aldatmıyordum ona baya açıklamaya çalıştım ben o mesajı sana attım, beni kıskanıp eskisi gibi ilgilenirsin zannettim yemin ederim seni aldatmadım gibi o kadar çok açıklama yaptım ki ona olan sevgimden söz ettim fakat o bana inanmadı elveda deyip gitti, her yerden engelledi, başkasının telefonundan mesaj attım, ses kaydı gönderdim 4 5 saat görmesini bekledim ancak görmedi. Aramalarıma dahi cevap vermedi. Dünden beridir kafam çatlıycak sürekli onu düşünüyorum biz böyle bitmemeliydik. Hani illaki ayrılcaksak bu gerçekten benim yaptığım bir şeyden dolayı olmalıydı. Açıklama yapıyorum öküz inanmıyorum diyor acaba ona şimdilik bir müddet tanısam, kafasını toplasa öfkesi dinse bana tekrar yazar mı :(
Sevgilim olacak öküzcük onu aldattığımı düşünerek beni terketti ne yapacağım bilmiyorum :(?
10
6
Görüşünü yaz