Bu evli adam niye böyle hareket ediyor?

sxyyykzzz
Yeni bi calisan geldi calistigim yere. Toplamda 6 personeliz. Kednisi suriyeli, genc, ve evli. Gecen ilk defa karsilastik ve hepimizin ismini ögrenmek istedi. Neyse ertesi günden itibaren adam benle konusmus olmak icin, ben ona selam vermeden o bana selam veriyo ben verdikten sonra yine selam veriyo.. görüskr8müz derken de ayni. Ben arka tarafta bi kizla konusuyorum oda hemen önde isini bitirip yanimiza geliyo. Konusurken ben baska tarafa bakiyorum, o yüzüme bakiyo... baktigimda gözlerimin icine baktigini farkediyirum... siz ne düsünüyorsunuz bu hareketleri hakkinda
Bugün de şu oldu:
Benim isyerinden cikarken kullandigim bir kapi var. Ordan cikmak icin dar bi koridordan geciyosun. Neyse tam ben isten cikarken koridora baktim ve orda o calisan koridorun sonunda bisey koyuyodu. Ben irdan gecmek icin onun gitmesini bekledim cok dar sadece 1 insanin gecebilecegi icin... ama gitmedi. Beni gececegimi görünce kenara dikildi ben de geciyrdum. Omzum nerdeyse gögsüne degecekti. Agzi kulagimin hizsndydi, bana "iyi bayramlar" dedi gözlerimin icine bakarak.. iyice bakiyor gözlerime
Bu evli adam niye böyle hareket ediyor?
7
1
Görüşünü yaz