Erkek arkadaşımın annesi oğlumun birikimi yok pek bana diyor?

Gamze8824
Benim bir erkek arkadaşım var 8=9 ay oldu tanışıyoruz çıkıyoruz sevgiliyiz hâlâ fakat ailesi uzakta biraz kendisi burda tek ev tutmuş kalıyor kirada öyle istemeye geliceklerdi beni ama gelmediler bilmiyorum erkek arkadaşımın annesiyle telefonda konuşuyorum genelde arıyorum onu onunla konuşurken bana diyorki benim oğlumun birikimi yok pek işte biz gelicez istemeye ama oğlum kendine iş bulursa düzenli bende dedimki bana net bisey söyleyin ne zaman tam olarak gelirsiniz istemeye kendileri bu arada samsunda bana dediği şey uzak yaa nasıl gelelim taaa nerde öyle diyor erkek arkadaşım İstanbul'da oturuyor tek ev tutmuş kalıyor öyle herseyini kendisi yapıyor yemek vs falan işte bende ailemle oturuyorum İstanbul'da ikimiz de aynı sehirdeyiz tabi ama ben erkek arkadaşıma dedim senin annen böyle böyle diyor dedim oda annesine kızdı tabi biraz erkek arkadaşım işinden ayrıldı bu arada şu an iş arıyor fakat bulamadı kendisi bana diyorki ben kendime iş bulayım düzgün ailem gelicek diyo ama bi türlü olmuyor bilmiyorum kafam çok karışık.
Erkek arkadaşımın annesi oğlumun birikimi yok pek bana diyor?
5
2
Görüşünü yaz