Bir ilişkide erkek karşı taraftan neler bekler?

sseninleolmakvarya
Öncelikle ilişkiyi en başından anlatmaya başlayayım. Instagram'da tanıştık ilk mesajı atan oydu, ortak arkadaşlarımız aracılığıyla tanıştık diyebilirim. Sonrasında her şey çok hızlı gelişti ikimiz de birbirimizden hoşlandık 1 haftanın sonunda yüz yüze görüştük. Konuşma ilerledikçe birbirimizi tanıdıkça aramızdaki bağ da kuvvetlendi ama henüz yeni bir ilişki diyebilirim çünkü karşı taraf birbirimizi daha çok tanımamız gerektiğini söylüyor ve haklı da. Ben sevdiğim insana sevgimi ilgimi çok gösteren biriyim ama karşı taraftan aynı ilgiyi görememeye başladım. Bir süre sonra bana benden uzak dur, ben senin hayatında olmayı hak etmiyorum, ben senin hayatını mahvederim ters bir insanım falan demeye başladı. Ben her şeyin üstesinden birlikte gelme taraftarı olsam da o uzaklaşmayı seçti. İlişkiyi bitirdiğini söylemiyor ki hemen kestirip atan birisi. Numaramı silmedi arkasında bir açık kapı bırakarak gitti. Bir şey olursa bana haber ver ben her zaman yanındayım dedi. Benim gibi olanlar varsa yorum yapabilir mi gerçekten çok merak ediyorum neden böyle yaptığını yani biraz da erkek bakış açısı merak ediyorum. Çünkü ilişkiyi bitirmedi kaç kere sordum beni istemiyorsan konuşmayı burda keselim diye ama cevap vermedi açık sözlü bir insandır kendisi. Kendiyle sorunları olabilir o yüzden uzaklaşmış olabilir diye düşünüyorum ben.
Bir ilişkide erkek karşı taraftan neler bekler?
5
2
Görüşünü yaz