Erkek arkadaşım 1.69 önü kısa bluyorum, nasıl alışacağım, alışır mıyım?

Gizli Üye
Onu seviyorum. Gerçekten seviyorum, kimseyi bu kadar sevmemistim. Ama boyu kısa ve benim aşırı boy takintim vardı eskiden beri. ama ara ara şaka yollu boyuyla ilgili yorumlar yapıyorum. Biraz üzdüm onu sanirim bilmiyorum. Boyum 156 ama hep uzun erkek istedim hep uzun erkek aradım 180 altında erkek olmaz derdim her sevgilimde uzun olurdu ama bu sefer kısa bir sevgilim oldu. Çok çok daralıyorum ona olan bir sevgim var ama boy takintim da çok var , çok kötü hissediyorum. O hiç komoleks yapmıyor ama ben ara ara boyuna dokunduruyorum. Boyuyla ilgili azıcık üzülecegi sözler söyleyebiliyorum. O hiç tepki vermiyor. Benim bunu yapma sebebim de içimde hep verdiğim bu savaş. Ona olan sevgim ve boy takintim.. 175lsaydı en azından çok güzel olurdu.
Alışırsın dert etme
Sevsen de ayrıl bence
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Erkek arkadaşım 1.69 önü kısa bluyorum, nasıl alışacağım, alışır mıyım?