6 yıllık sevgili ve yapılanlar?

Gizli Üye
Sevgilimle 6 yıldır beraberiz. 23 yaşındayız. Benim okulum daha bitmedi fakat işe başladım ve hafta içi bir gün boşum. En son 15 gün önce buluştuk restoranlar vs kapanıcak diye son olur dediydik. 15 gün içinde 1 kez görüşelim dedim de gerek yok falan dedi. 3 gün önce o da sıkıldım falan demişti bende o sıra işteydim. Pzt boş günüm buluşalım evde yemek yeriz çıkarız dedim olur dedi. Bugünde yarın 12 gibi gelirim yanına şunu bunu yaparız dedik. Bundan 1 saat önce spotify hakkında konuşuyorduk ben şu üyeliği aldım vs anlatıyor bende dedim ki insanlar beraber yapıyor neden birlikte yapmıyoruz birşeyleri dedim. Çünkü cidden bencilce konuşuyor hep ben kendime alırım, ben kendime şunu düşünüyorum gibi konuşuyor. Bende her şeyimiz ayrı deyince birden ben her şeyi birlikte yapmayı sevmiyorum. Bir şey istiyorsan git al banane beni ilgilendirmez kafasına girdi. Sonra daha da sinirlenip yarın buluşmuyoruz sürekli buluşmaya zorluyorsun gelmicem dedi.30 dk boyu buluşmaya gel diye zorladım olmadı üstüne sessize aldı. Wp tan aradım bu sefer de bir insan bu kadar salak olunmaz dedi ve her yerden engelledi, tek bi platform kalmış ordan da yarını unut sana kin ve nefret doluyum yine her şeyi mahvettin seni tanıdığım güne lanet olsun dedi son cümle bu işte şu an için. Gerçekten ne yapmalıyım, lavabo da sessizce ağlamaktan bıktım.
6 yıllık sevgili ve yapılanlar?
5
4
Görüşünü yaz