Erkek arkadaşım beni ezdi ve bende altında kaldım ona haddini nasıl bildiririm?

1Woremelx
Sürekli beni eleştiriyor dış görünüşümu ben tipimden fızigimden gayet memnunum ilk kez bir erkek bana böyle eleştiriler ( yıkıcı) yaptı ve ben o an hiçbirşey diyemedim şok oldum hani birisi size lâf sokar ve daha sonra şunu soyleseydim dersiniz ya o hesap bunu birkaç kez tekrar etti kendimle ilgili şüpheye düştüm ya cidden güzel değilsem diye böyle dusunmezdim
Erkek arkadaşım beni ezdi ve bende altında kaldım ona haddini nasıl bildiririm?