Bu durumda napabilirim, lütfen akıl verin :(?

Gizli Üye
Birini seviyorum 4 ay konuştuk birbirimizle yakınlaştık bişeyler yaşadık ve onunla evlenmek istediğimi söyledim bana evlenmek için erken olduğunu hazır hissetmediğini ecele şeyleri sevmediğini söyledi, onu bekleyebileceğimi söyledim 1 2 yıl sonra evlenelim dedim ona da erken dedi ayrılmak istedi ben ayrılmak istemedim devam ettirdim, ama ilgisiz davranıyordu bana zaten ilişkimizin en başından beri bir ilgisizlik vardı bir gün ınstagramıma bakmak istedi eski erkek arkadaşımla olan eski konuşmalarımızı gördü, ona sevgilim olmadı demiştim benden uzaklaşmasın die 🤦‍♀️ aceleyle telefonu elinden aldım hemen sildim :ama beraber uyuduk O kadar şey yaşadık gibi mesajlarımı görmüş, açıkladım ona ilkim olduğunu şu an onu sevdiğimi söyledim sonra yine konustuk bi süre bir gün ilgisizliğinden canıma tak etti yazdım ayrılmak istediğimi söyledim oda sen bilirsin falan dedi, yazdım tekrar barışmak istemedi fikirlerimiz uymuyor dedi bahane ettiğini söyledim Instagram konusmaları gördüm dedi, 2 3 ay konusmadık özledim aradım onu:( onsuz yapamadım yazdım aradım buluşmak istedim geldi özlemişti beni öpmeye başladı bişeyler yaşadık kızlığıma zarar verdi evine gittim durumu anlatmaya beni evinden kovdu arkadaşlarımıza evimi bastı demiş, doktora gittim bişey olmamış yazdım buna agzıma geleni saydım şimdi duyuyorum hep kızlarla takılıyormus beni görünce nispet yapıyor çok zoruma gidiyor yaşadıklarım bu durumda ne yapsam sizce napılır siz olsanız naparsınız?

...
Bu durumda napabilirim, lütfen akıl verin :(?
5
3
Görüşünü yaz