KOCAM BENİ ALDATIYOR MU YOKSA YANILIYOR MUYUM?

ortak arkadaşımız olan elif benim kocamı kendi arkadaşıyla tanıştırdı ilgi alanları benzer diye. tanıştırdığı kızın adı gamze kocamdan 2 yaş küçük. ilk başta takmadım bunları kısıtlayan bir insan değilim zaten bugün elif kocam ben konuşurken gamzeden konu açıldı ve kocam gamze hakkında herşeyi biliyordu fakat bana hiç konuştuklarını söylememişlerdi. kocam gamze hakkında birşey söyledi ve elif oha benim 2 yıllık arkadaşım ama ben bunları falan hiç bilmiyorum dedi. kocam gamzeyle snapten tiktoktan falan konuşuyoruz hep dedi. şok oldum bunu bana şimdi mi söylüyordu yüzüne karşı bir bakış attım ve ne olduğunu sordu bana konuştuğunuzu söylememiştin dedim söylemem mi gerekirdi dedi. ben senin karınım dedim ee yani dedi daha fazla sinirlerime hakim olamadım ve masadan bir hışımla kalktım elindeki telefonunu yere atıp üstüne basıp kırdım. şimdi söylemene gerek kalmaz dedim. sizce beni aldatıyor mu o günden sonra bana karşı hep soğuk davranıyor
Güncellemeler
+1 yıl
elif dediğim kişi eskort. gamzede barlardan çıkmayan biri. kocam güzel kardeşim.
Güncellemeler
+1 yıl
kocamı çok seviyorum fakat gamzenin götünden ayrılmıyor
KOCAM BENİ ALDATIYOR MU YOKSA YANILIYOR MUYUM?