Evli adamla ilişki yaşamak?

Gizli Üye
bir arkadaşım var evli birisiyle birlikte yaklaşık 3 yıldır doğru bişey deyil ama gerçekten kendisini kaptırmış ve çok seviyor adamda ilgi gösteriyor ona sürekli konuşuyolar falan sevdiğini söylüyor ama karısından da boşanmıyor hatta arkadaşıma demiş ki sen bunu bile bile birliktesin benimle seninle evlenemem ve bahanesi de çocukları , eşini sevmediğini ve o yüzden onunla birlikte olduğunu söylüyor hem evdeki dursun hem dışarda gönül eylendirsinler başkalarıyla
Güncellemeler
+1 yıl
Açıkcası ben adamın sevdiğine inanmıyorum sevse boşanır çocuklarını bahane etmez
Evli adamla ilişki yaşamak?