Ah Alan İnsandan Ahlar Çıkar mı?

qdqueen
Ben hiç düşünmüyordum bu zamana kadar sevgili. Birisi çıktı karşıma sevdim VS Ve ilk sevgilimdi. Benim memleketime okumaya gelmişti. Pandemi yüzünden gitti kendi memleketine.
Aradan zöaan geçti bana "İlişkimize ara versek olur mu?" dedi. Ben anlamadım ne olduğunu ama bu işin gidişatını biliyordum.
Sonra aradan aylar geçti ben yine salak gibi bekledim yazar VS diye. Yazmadı. Her yerden engelledi wp kaldı. Sorduğumda da "Seni seviyorum ama kafam karışık" dedi. Ben yine salak he tamam işte kpss si var hani atanma kazanma VS derdi ben de yks ye çalışıyorum. Sonra ben yazdımğımda ise "işlerim var sana vakit ayırmam üzgünüm" dedi. Ben yine merhamete gelip yine tmaam dedim. Sonra bir baktım ki wp de bir tane it ile kendi. Bitmojisini koymuş. Sordum ettim ben snaa gelmem işte olmaz kendi yolunu çiz VS vs
Eğer olur da bunu okursa da ;Benim o kadar çok ahımı aldı ki. Ben ah etmekten korkan ve almaktan korkan insanım ama çok ahımı aldı.

Ahını aldı ise geri gider onu bulur dediler hep. Bulur mu? Ve erkeklere sormak istiyorum. Bu neden böyle bir şey yaptı?
Güncellemeler
+1 yıl
GüncellemeCiddi düşünme vardı, ailesini tanıttı gösterdi abisi beni bildiğini söyledi ama şerefsiz çıktı xodmxodmkx
Ah Alan İnsandan Ahlar Çıkar mı?