Bir evliliğin sonuna daha şahit olur musunuz?

Gizli Üye
Eşimle bir senedir evliyim aslında elimi hep gevsek tutmasından anlamalıydım bu evliliğin uzun sürmeyeceğini üstelik ailesine daha fazla vakit ayırması hamilelikte beni hep yalnız bırakması üstüne evladımı kaybettim lohusa dönemindeyim birazcık alltan almasını biraz merhamet istedim ama bunu bana çok gördü hep kuyrugu dik tutma derdindeydi benim hatalarım olmadı mı tabiki oldu ama fedakarlıklarım çok daha fazladi sahte altın takmam ailesiyle aynı apartmanda oturmayı kabul etmem üstelik onun bu ikinci evliliği benim ise ilk aradaki kültür farkı eğitim düzeyi de eklenince artık tükendim merhamet bir insanda yoksa hersey boş biliyorum pişman olacak gitmeyeceğimi sanıyor oysa biletimi bile aldım yeni evlenenlere tek tavsiyem aşk tutku olmadan evlenmeyin çekilmiyor yoksa...
Güncellemeler:
8 gü
Bu arada en büyük kavgamız ailesi ile hep vakit geçirmesi beni evde tek bırakması ben gitmek istemiyorum çünkü görümcelerm bana kötü davranıyor birçok kez laf söylediler ama benim arkamda hiç durmadı
6 gü
Ayrılmadık arkadaşlar geldi konustuk özür diledi sorunları konuştuk ama ailesi beni yıpratır sa gidecem kafama koydum
Bir evliliğin sonuna daha şahit olur musunuz?
16
6
Görüşünü yaz