Uzaktan akrabamla ilişkimiz oldu, çok pişmanım ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Yeni tanıştığım uzaktan akrabamla, bir süre konuşup çıktıktan sonra sevgili olduk. En son ilişkimiz cinsel boyutta oldu ve ben bundan çok pişman oldum çünkü tanıdıkça genetik benzerliğimiz (karakteristik bazı tuhaf özellikler) ortaya çıktı. Kendimi sanki kardeşimle beraber olmuşum kadar kötü hissediyorum. Zira ikimiz de soyumuzdan kime çektiysek aynı kilinin genlerini almış olmalıyız ki sülaledeki kimseye değil ama aşırı ölçüde birbirimize benziyoruz hem de uzak akraba olmamıza rağmen... Ne yapmalıyım şimdi?
Uzaktan akrabamla ilişkimiz oldu, çok pişmanım ne yapmalıyım?