Sevgilim beni gerçekten affetti mi?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar şimdiden yazdıklarımı okuyup yorum yapanlara çok teşekkür ederim. Benim 1 yıllık bir ilişkim vardı. Aileler, arkadaşlar herkes biliyordu. Beni çok sevdiğini hissettiğim ve benimde gerçekten çok sevdiğim bir insandı. Bir dediğimi iki etmez her dediğimi yapar eder alırdı. Ben çok sinirli ve öfkesine çok çabuk hakim olan birisiyim yani yerli yersiz çok kavga çıkardığım zamanlar oldu ve hepsini alttan alan biriydi. Velhasıl ben bir hata yaptım. Scope uygulaması üzerinde 3 yıldır yayın açan gayet usturuplu yayın yapan ve arkadaşlarımla sohbet ettiğim bir uygulamaydı. Sevgilim olduğunda uygulamayı silmiştim ama bir gün çok sıkıldım gizlice açtım sonra uygulamayı sildim. Gerçekten çok düzgün yayınlardı (2kere açtım 8. ayımızda) ve herkes sevgilim olduğunu bilirdi. Sevgilim aylar sonra bunu öğrendi ve kavga kıyamet ayrıldık. İlk günden eski sevgilisine döndü inadına. Yazdım aradım bir şekilde tekrardan çabalarım sayesinde barıştık. Kızla inadına çıktığını zaten söyledi. Ama asla tek hatayı bile affetmeyecek bir insan. İlişkideyiz ama sürekli yüzüme vuruyor yaptığım hatayı affettirmek istiyorum güzel davranıp sevgimi göstermek istiyorum ama yüzüme vurdukça sinirleniyorum ve sürekli kendime hakim olmaya çalışıyorum. Yüzüme vurucaksan neden affettin diyorum seviyorum çünkü seni diyor bana güveni hiç kalmadı. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Çok seviyorum ama o kadar çok sinirli bir insanım ki elimden geleni bu yüzden yapamıyorum yüzüme vurduğunda. Kendisi ilişkinin 1-3 ayları içerisinde beni aldattığını öğrendim ve azar uygulaması üzerinden de defalarca kızlarla konuşmuş ama sadece o aylarda başka birşey yok ve her seferinde ilk aylardı seninle ciddi düşünmüyordum o zamanlar seni bu kadar çok seveceğimi bilseydim yapar mıydım falan diyor. O yüzden bende zamanında affettim ama hiç yüzüne vurmadım. Benim yaptığım alt tarafı yayın açıp arkadaşlarımla sohbet etmekti onunkiyle kıyaslayamam. Tabii o ne şekilde yayın yaptığımı bilmediği için kafası karışıyor galiba çünkü çok kıskanç birisi. Gerçekten çok seviyorum ve aldatma gibi birşey yok ama bana gelip aldatmakla aynı şey diye söylenip duruyor. Sevmese asla yanımda olucak birisi değil. intikam mı almaya çalışıyor diye düşünüyorum ama bununla da uğraşacak birisi değil yani kafam epey karışık lütfen yardım edin 🥺🥺
Sevgilim beni gerçekten affetti mi?
5
3
Görüşünü yaz