Aşık olunan kızın arkadaş kalmak istemesi? ?

iicinizden_birii
Çok sevdiğim aşık olduğum bir kız var. İkimizde başka şehirlerde yaşıyoruz. 7 ay boyunca saatlerce konuştuk vakit geçirdik eğlendik. Ona karşı tüm hislerimi söyledim seni sevdiğimi değer verdiğimi belirttim ama kendisi şu an ilişki düşünmüyorum diye cevap vermişti. Buluşma kararı aldık ve buluştuk onun yaşadığı şehre gittim gezdik sohbet ettik eğlendik ama ertesi gün başkası ile buluşmuş sevgili olmuşlar.. Bunu benden gizledi bir şekilde öğrendim üzülmemi istememiş verdiği cevap buydu. 1 ay gibi bir süreçte ilişkimi kestim unutmaya çalıştım ama hala hisselerim devam ediyordu 1 ay sonra mesaj attı "konuşmayacağiz mi artık" dedi. Dayanamadım yazdım konuşmaya başladık. hiç bir şey arkadaşlığımızı bozamaz dedi 1.5 haftadan beri normal şekilde sohbet etmeye çalışıyoruz eskisi gibi çok sık yazmıyor ve şu an ilişkisi devam ediyor. Sizce ne yapmalıyım? Benim için çok özel biri hala aklıma geliyor bir şeyler hissediyorum ilk defa birini böyle sevdiğimi hissediyorum. Arkadaş olarak devam etmek istiyor ve şu an bir ilişkisi bilmek koyuyor bir yandan da konuş diyor normal şekilde kafam çok karışık
Aşık olunan kızın arkadaş kalmak istemesi? ?
1
0
Görüşünü yaz