Saplantılı aşkımdan nasıl kurtulurum?

Gizli Üye
Birisine baglandim sevdim 1 ay konusduk ama sadece. Ondan sonrasi hep geri cekti kendini ama bana umut verdi hatta o deniyelim dedi sonra olmaz dedi birden sohuk davrandi, kotu davrandi. Yani öfkeli davrandi bazen tersledi. Madem olmayacakti neden umut verip yari yolda birakti? Iste oldu bitti hersey en son aralikda konusduk zaten ama beni insan yerine koyup veda konusmasi bile yapmadi ve en cok zoruma bu gidiyo yarim kaldi böyle kursagimda kaldi son cift lafimi edemedim öfkemi kusamadim öfkemi icime gömmek cok koyuyo. Bi helallik bile almadi. Cunku hep alttan aldim duzelir diye ama sonuc gitti ve ben öfkemle kaldim. Simdi takinti oldu galiba 4 aydir konusmuyoruz dusunmedigim, son gorulmesine bakmadigim, twitter , instagram profiline bakmadigim gun yok. Arkadaslarininkine bile bakuyorum ama sonra dusunuyorum ben bukadar degersizmiyim ki bana kotu davranan birini bu sekilde seviyorum? Belki duzgun konussaydi insan yerine koyup ayrilsaydi bu sekilde benim içimde kalmazdi. Millet 10 yillik evlilik sonlandiriyo dimdik ayakta ben ölüyorum resmen bunun icin. Yaptigim bir hata farkindayim. Nasil kurtulabilirin bu saplantidan? ya da takintidan lütfen dikkate alin 4aydir onu dusunmedigim tek gun yok. Uyurken, uyaninca.. ne olur tavsiye verin. mutlu olmak istiyorum artik.
Güncellemeler:
11 gü
Tskkler
Saplantılı aşkımdan nasıl kurtulurum?
3
0
Görüşünü yaz