Sizce normal durum mu?

Lavinia2021
Knkm olacak kişi benim ameliyat izlerimle dikişlerimle dalga geçti, aileme küfretti, kendiside benden önce ameliyat olmuştu ama küçüktü benim ameliyat büyüktü, işte benimki küçük dikişler hemen geçti seninki yırtılmış durumda..
Bi şeyleri bahane edip kavga ediyor, bi ara yemin edip söz verdi sözünü tutmaz hiç bi zaman, ondan sonra zaten çok kavga etti, ailem onu melek biliyor bilmiyor ki bana neler dedi her seferinde arkadaşın geliyordu artık niye gelmiyor diyorlar, kaç kere küsüp barıştık, hep affettim ama artık olmuyor, annemi meseleye karıştırma diyo ama benim değer verdiklerime saydırıyor, kuyruk acısı tuttuğunda bana ismimle hitap ediyor ben yine görmezden gelip ona kanka demeye devam ettim, ve en büyük hatam affetmekti, ameliyat olduğum günlerde bana hep arardı görüntülü ama sonradan değişti hep ters cvp vermeler falan , okulda da benim sevmediğim kızlarla takılıyor ben diğer arkadaşlarımla takılınca kızıyor küsüyor
Kavganın sonunda bana sinirliyken böyleyim diyo, sinirliyken bana mesaj atmasını istemiyorum
Sizce bu davranışları normal mi yani napmalıyım
HELP
(Yazarken ağladım)
Sizce normal durum mu?
7
2
Görüşünü yaz