Eşimden Soğumak istemiyorum?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba 4. yıllık ilişkimizden sonra eşimle evlendik 7 aylık evliyiz maddi sorunumuz yok çok şükür ama beni kendinden soğutuyor seviyorum evet aşık olarak evlendim çok zorluklarla evlendik ailem yüzünden herşeye benim için katlandı ama beni sinir etmeyi çok seviyor her sabah şarkı söylüyor öyle uyanıyorum başım ağrıyor yapma diyorum ciddi bişey konuşmaya çalışıyorum dengesiz dengesiz konuşuyor dalga geçiyor sürekli ağzını yamultuyor sen 25 yaşında evli isi gücü olan bir adam mısın yoksa 4 yaşındaki bir erkek çocuğumu? diye sordum bu sabah bana samimi olduğum için böyle davranıyorum sana karşı ciddi olamam sevdiğim kadınsın diyo , çalıştığı yerde de genel müdür dışardan görseniz ne kadar ağır başlı dersiniz öyle biri yani ama bu gereksiz davranışları beni aşırı sinir ediyor kupe taktım geçen gün kapalıyım normalinde heves ettim taktım saçlarımı düzleştirmiştim güzel giyindim çok güzel görünüyorsun dedi sonra evde küpe takilir mi ya dedi güldü halbuki ben heves ettiğim için takmıştım ona çok kırıldım fırlatıp attim sen ne anlarsın öküz dedim soğumak istemiyorum anlatıyorum konuşuyorum ikimizde çalışıyoruz ben ona hazırlık yaptığım için 1 saat daha erken kalkıyorum kalkarkende bu davranışları beni sinir ediyor bu sabah tamam bidaha hiç bir şekilde şaka yapmiycam sana bana kahvaltı hazirlamaya da kalkma dedi sinir etti beni yine ben ne yapsam nasıl davransam?
Eşimden Soğumak istemiyorum?
8
4
Görüşünü yaz