Böyle olmamalıydı?

Gizli Üye
Merhaba. 5 yıllık bir ilişkim vardı tabii ayrıl barışla toplasan 2 yıllıktı. Biz aleviyiz onlar konya. Babam hiç vermek istemiyordu. Babamı zor bela ikna ettik. Tanışma falan oldu 2 hafta önce de istemeye geldiler. İsteme haftasında bohçaya çıktık. O 1 hafta sürekli kavga halindeydik haliyle her telaşta olan şeyler. Ben de annesi ile aşamadığım konuları anneme söyledim. Erkek arkadaşım beni sürekli eve götürürdü annesiyle falan vakit geçirirdim. Bir gün gitmedim diye kendini tokatladı vs. Onu bile sineye çektim. Annesi aşırı patavatsızdı. Herneyse isteme günü oldu babam size ön yargılıyım kızımı geç bırakıyordunuz vs demiş kız kardeşi kızına bak biz ara diyoruz atamıyor bizden çıkmıyor vs demiş annemde ağlayarak mutfağa geldi. Ben de çocuğu çağırdım herkes bir şey söyler sizinkiler de söylüyor vs dedi. Aradan zaman geçmiş kız kalkalım vs demiş hepsi kalkmış biz uğurlamadık ama babam ile babası tokalaşmış hayırlı olsun diye. 3 nisanda nişanım vardı normalde. Herneyse biz orada bitirmiştik ama annesi babaannemi arayıp bu iş bitmiştir falan dedi. Sonra ben herkesi engelledim. Kız kardeşi saçma sapan göndermeler yapıyordu. Çocuk bana ne bir veda mesajı attı ne de aradı ben engelledikten sonra fotoğrafları silmiş instagramdan. Arkadaşımla mesajlaşmışlar yok çık seviyodum o ayru ama iki kişi sorununu çözemiyoesa hiç başlamamalı yapıcı olunmali vs ye birsürü saçmalamış. Dün numarasını ekledim fotoğraf attım kendimi gördü. İstiyorum ki mesaj atsın ki içimdekileri kusayım. O kadar ilgili, sürekli arayan beni düşünen çocuk sadece laftan ibaret anneciymiş. 32 yaşındaydı bir de. Bugün de doğum günü asla kutlamam. Sizce yazması için nasıl göndermeler yapmalıyım. Çünkü ben herkesi karşıma alıp onun için savaştım, emek verdim ama o en ufak zorlukta gitti.. normalde erkek yüzüğünü biz aldık onun için bile iletişime geçmediler yüzükte değiliz ama karakter meselesi sonuçta. Masraflarına saydılar muhtemelen. Sizce ne yapmalıyım, çok üzülüyorum bu duruma
Böyle olmamalıydı?
5
3
Görüşünü yaz