2.5 yıllık sevdiğin kız beni bıraktı?

Mertkzk
2.5 yıl oldu çok güzel günler geçirdik ben ailemin yerine koydum onu hep yanında oldum canımı istese canımı verirdim ama ortada hiç bişey yokken birden bana sıkıldım bunaldim mutlu değilim senle ayrılmak istiyorum dedi ve bunu telefonda söylerler sesi dâhi titremedi bukdar seven bukdar sevdiğini hissetigim biri bunu nasıl yapabilir nasi sevdiği insani bi anda siler benim ona yaptığıni ailesi yapmadı ama o beni sırtım dan vurdu
Güncellemeler:
2 gü
meğersem sadece beni kullanmis ben seviyor sanmışım ayrılıyom dediğinde başka biri yok sadece senin kıskanmandan sıkıldım bunaldim bana ağır geldi bu ilişki demişti ayrıldı ve ben sadece ona bi test yaptım bir intagram hesabından ona merhaba yazdım fake hesapti merhaba yazdım ve konuşmaya başladı gülücük atıyor ediyor benden ayrilali bi hafta olmamış benim tuzagima düştü ona merhaba yazanin ben olduğumu bilmiyordu
2 gü
Ertesi gün çağirdim nekdar basit bi insanmissin sen ya dedim 1 hafta olmadi ayrılali sen nasıl tanimadigin erkekle konusa biliyosun bukdar samimi dedim bana her konustugum erkekle iliskim olcak diye bişey mi var ve yanimda wp girdi benden telefonu saklıyor wp ta konuştuğu kişiler arasında eski sevgilisinin isminide gördüm dedim insan oropsu olurda kalbi oropsu olmaz dedim ve arabadan kovdum ağla ağla gitti 2.5yilimi verdim herşeyi yaptım ayakta uyutmus beni
2.5 yıllık sevdiğin kız beni bıraktı?
5
2
Görüşünü yaz