Sevgilim evlilik konusu açılınca dalga geçer gibi bir hali var, normal mi?

Gizli Üye
İkimizde öğrenciyiz ve ilerde evlenmeyi düşünüyoruz. Kendisi ikimiz hakkında gelecek planı yaparken ben dalga geçmeden dinliyorum onu ama ben ne zaman benzer bi konu açsam beni gıcık etmek istercesine alaya alıyor sanki bilirsiniz artık bi kız evlilikle ilgili bi laf açtı mı "ne kadar evlilik meraklısı bi kız aaa çok itici" gibi düşünceler ve laflar moda olduğu için. O da bunu kullanıyor sanki. Nasıl davranmalıyım bu konu hakkında?
Sevgilim evlilik konusu açılınca dalga geçer gibi bir hali var, normal mi?