Eşime yanlış bir şey mi yaptım?

Gizli Üye
Merhaba öncelikle ben evli ve çocuklu bir bayanım yaşım 27 müdürümüz hasta olduğu için yerine geçici 30 ki yaşlarında bir adam geldi o adamı başka şubeden görmüştüm bişi sormak için girdiğimde bir an yakışıklı geldi ve kolay gelsin derken sanki sevimli bir şekilde dedim sonra takıntılı başladı sen hoşlandım mi yoksa neden öyle sevimli kolay gelsin dedim diye kafaya taktım ve sabaha kadar ağladım sonra dedim sen niye böyle yapıyorsun adamdan köşe bucak kaçtım muhatap olmadım takıntı hastasıyım sonra geçen gün adam geldi kızının aşısı oldumu dedi evet dedim kaç kızın var dedi iki dedim kaç yaşındasın ki sen dedi 94 lym dedim genç anne olmuşsun ben geç kalmsm dedi sonra enişte ne iş yapıyor dedi usta dedim çok güzel dedi sonra girdi bu konuşmadan rahatsız oldum çünkü neden durduk yere gelip böyle sorular sordu şu an adamdan tiksiniyorum acaba ben yanlış bisimi yaptım diye içim içimi kemiriyor eşime anlatsın bu konuşmayı o da uyuz oldu sizce bende hata var mı eşime yanlış bişi yaptım mi nolur yardım edin nefes alamiyorum
Eşime yanlış bir şey mi yaptım?
66 Cevap