Eşimin güvenini inancını tekrar nasıl kazanabilirim?

Gizli Üye
Ben geçen yaz eşimle tartışıp eski sevgilimin yanına gitmiştim aramızda yaşanmaması gereken şeyler yaşanmıştı günlerce eşimin yüzüne bakamadım hatta kendi vücuduma zarar vermek bile istedim ama yapamadım cünkü yeni hamile olduğumu öğrendim ve bu haberi eşime söyledim çünkü onun çocuğu ikimizin çocuğu karnımda bir can taaidigimi ögrenince vücuduma zarar verme fikrinden vazgeçmek zorunda kaldım eşime günlerce hatta aylarca hic bisey diyemedim yüzüne bakamadım doğmamış bebeğimden bile utanıyordum bir ara eşime söylemek istedim ama korktum utandım kendi çocuğundan şüphe etmesinden korktum ama dün gece herşeyi ögrendi söylemek zorunda kaldım anlamıştı çünkü dünden beri ağlıyorum aynı evin içinde 2 yabancı gibi olduk benden sadece zaman istedi bu duyduklarini hazmedip atlatabilmek icin çünkü güvenini inancını kaybettim ama o bana her uzak kaldığında benim canım daha çok yanıyor kalbim daha çok acıyor benim ona yaptiğimin aynisini hatta fazlasini yapmasindan korkuyorum zaten kendimden nefret ediyorum utanıyorum doğmamış bebeğimin yüzüne bile nasıl bakacağım bilmiyorum o olmasaydı ben vücuduma zarar verirdim ama o var kocama ait bir o var kocamın da bana aynı şeyleri yapmasından yaşatmasından korkuyorum benim yaptığım hatanın aynısını hatta fazlasını yaparsa diye çok korkuyorum bir olay daha kaldıramam ben kocamı çok seviyorum herşeyden herkesten çok seviyorum kimseyle paylaşamayacak kadar çok seviyorum kendimi ona affettirip tekrar güvenini kazanmak istiyorum eski günlerde ki gibi olmak istiyorum ne yapmalıyım?
Eşimin güvenini inancını tekrar nasıl kazanabilirim?
49
8
Görüşünü yaz