Sizce büyük kavgalardan hatta hakaretlerden sonra bile bir ilişki kurtarılabilir mi?

Sonjin
Sizce büyük kavgalardan hatta hakaretlerden sonra bile bir ilişki kurtarılabilir mi?
Sevgili üyecikler, her ilişkide de kavga yaşanır hemen hemen ve bazı ilişkilerde büyük kavgalar yaşanır ve bazı hatalar yapmamıza sebep olabilir bunun kurtuluşu olabilir mi? Yani aşk her şeyi affetmese bile en azından bazı şeyleri unutturabilir mi?
Sizce büyük kavgalardan hatta hakaretlerden sonra bile bir ilişki kurtarılabilir mi?