Kocam beni aldattı sandım?

Gizli Üye
Geçen hafta kocamın göz ucuyla İnstagram'da bir kadın profiliyle mesajlaştığını gördüm. Mutfağa tepsi taşıdığımdan göz ucuyla görmüştüm, kadının tipini tam anlayamadım. Fakat bir kadınla yazıştığı belli oluyordu. Yakında sana geleceğim yazmıştı. Ben çok sinirlensem de bir şey belli etmedim. Sonraki gün onu ilişkiye çağırdım. Kendisine bir şey belli etmeden güzelce soyundum. Hemen ardından onun ellerini kelepçeleyip yatağa yatırdım. Kırbacı aldım ve hızlıca vurmaya başladım. Kendisi tabi bas bas bağırıyor "Ne Olur Vurma" tarzında. Bense onun bağırmalarına kulak asmadan vurmaya devam ettim. 1 Saat kadar sertçe kırbaçlamışım adamı. Kolum ağrıdığından üstünden indim ve ona küfür ettim. O ise bana neden böyle vurdun diye bağırdı. Canı o kadar yanmıştı ki yataktan kalkamıyordu. Ben oturma odasına gittim, kapıyı kilitledim ve ağlamaya başladım. Sana güvenmiştim tarzında. Kırbaçladıktan sonra tam hırsımı alamadığımı farkettim ve yatağa doğru gidip "Açıkla" şeklinde bağırdım. O ise "Neyi?" dedi ve bana fırsat vermeden "Sen niye beni kırbaçlıyorsun önce onu açıkla" dedi. Ben ise "O kadın kimdi?" diye bağırdım. Eşim "Hangi kadın" dedi. Ben ise "Kim olduğunu gayet iyi biliyorsun Berat" dedim. Eşim afallamıştı. "Sen ne saçmalıyorsun lan?" dedi. İnkar etmesi beni iyice sinirlendirdi ve yüzüne sertçe tokat attım. Kendisinin konuşacak gücü kalmamıştı (bu sürede elleri bağlı). "O yazıştığın kadın kimdi?" dedim. O ise zar zor "Hangi Kadın? Ben kimle yazışmışım?" Dedi. "Dün İnstagram'dan yazıştığın kadını söylüyorum, o kimdi çabuk söyle." diye bağırdım. Önce derin nefes aldı. "Ablam o." Hemen ardından "Sen kimle yazışıyorum sandın?" Ben afallamıştım tabii. "Ş-Şey ben beni aldatıyorsun sandım." dedim. Bu sefer o sinirlenmişti. "Çabuk şu ellerimi çöz Merve!" diye bağırdı. Şunu da ekledi "Sen benim ablamı tanımıyor musun lan?" dedi. Ben ise ondan özür dileyerek elini çözdüm. Zor bela ayağa kalktı. Arabanın anahtarını alıp gitti. Ben ise hiçbir şey diyemeden kalakaldım. Olay böyle. Kendisi 2 gündür eve gelmedi. Sizce ne yapmalıyım.
Güzellik yap kendini affettir.
A seç
Kendisi açıklasaydı, onun senden özür dilemesini bekle.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Kocam beni aldattı sandım?
7
8
Görüşünü yaz