Bana görücü geldi çok utanıyorum napicam istemiyorum bu arada?

Hayalhy
Az önce geldiler rezil bir haldeyim üstelik uyandım daha saçımı taramadim saç darma dağınık birde 😂 ben temizlik yapıyordum çocuk gelmemiş ailesi falan ama oturacak yer yok bende odama geldim ayıp olmuştur ama istemiyorum sonuçta utaniyormda bayağı kalabalık duyan komşu falan bile geldi tanisinlar birbirlerini nişanlı kalsınlar falan diyorlar şu an bu nedir ben istemiyorummm alooo
Bana görücü geldi çok utanıyorum napicam istemiyorum bu arada?