Lütfen yardımcı olun. Sizce ayrılmalı mıyım?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar size bir derdimi anlatacağım. Benim bir erkek arkadaşım var. 5 aydır sevgiliyiz. Her şey güzel gidiyordu aslında ama benim aklıma bir kurt düştü. Çalıştığı yerde çok yakın bir kız arkadaşı var kız da baya açık giyiniyor, instagramdaki fotoğrafları falan baya açık ki iş yerinde dahi göğüs dekoltesi belli olan giysiler giyiyor. Neyse yaklaşık 1 ay önce bu kız sevgilimi ve birkaç erkek iş arkadaşını ailesiyle birlikte kaldığı eve çağırmış. Sevgilim bana bunu gidip döndükten sonra söyledi. Bir şey demedim. Kıskanç bir insanım normalde ama dozundayımdır yani. Neyse o günden sonra ben bir işkillenmeye başladım. Bu arada da sevgilim bana 3-4 günde bir geliyor. Oturuyoruz film izliyoruz gayet normal bir şekilde. Dün telefonunu açarken şifresini gördüm. Şeytan dürttü beni tuvalete gittiğinde telefonuna baktım. Kızı telefonuna... nın sultanı diye kaydetmiş. .. şeklinde yazmamın sebebi olur da görürse diye (çalıştıkları yerin ismi). Neyse bir kaç mesajı gördüm. Bebeğim, canım, seni yerim vs. Kankalığa arkadaşlığa vs. vurmuşlar ama ben aşırı derecede rahatsız oldum. Benimle bile konuşmadığı zamanlarda kıza yazmış. Canım napıyosun falan şeklinde. Bu arada bir gün iş arkadaşlarım bana gelecek dediğinde ben Allah var bu kızın da geleceğini düşünmemiştim. Zaten sevgilim bana da söylemedi. Dün mesajları okurken beynimden vurulmuşa döndüm.

Şimdi wp mesajlarını okuduğumu da söyleyemiyorum. Ama aşırı derecede kırıldım. Dün de bana söylemediğin ya da ben kızarım diye söyleyemediğin bir şey var mı diye sordum. Hayır yok ne olabilir dedi. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Böyle hiçbir şey demeden durduğumda da içim içimi yiyor. Yüzüne bakasım gelmiyor. Ya da yüzüne bağıra çağıra nasıl yaparsın böyle bir şeyi ben yapsam nasıl olurdu diye haykırasım geliyor.

Lütfen yardımcı olun araftayım ayrılmayı da düşünüyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.
Güncellemeler:
3 gü
Arkadaşlar ben dayanamadım çalıştığım yere çağırdım. Önemli bir şey konuşacağım diye. Geldi konuştuk suçunu kabul etti gereksiz samimi olduklarını vs. ama asla aralarında bir şey geçmediğini kızın konuşma tarzının böyle olduğunu söyledi. Kız hatta sevgilin beni kıskanmasın falan demiş. O da yok o öyle biri değil kıskanmaz demiş. Şaka amaçlı olduğunu, kızın herkesle böyle konuştuğunu söyledi. Tanısan böyle söylemezdin dedi ben de tanıştırsaydın, bu kadar zamandır konuşacağına dedim.
3 gü
Hiç mi aklına gelmedim ya kıskanır bu kız ben aynısını görsem nasıl olurdu demedin dedim. Kızardım aranıza mesafe koymanızı söylerdim dedi. Bu kadar üzüleceğini bilseydim yapmazdım, şimdi ne istiyorsun benden onu yapayım dedi. Ben de yapmışsın yapacağını bir şey istemiyorum dedim. Konuşmayacağım bundan sonra sileceğim vs. söz verdi bakalım ne olacak?
Lütfen yardımcı olun. Sizce ayrılmalı mıyım?
8
8
Görüşünü yaz