Kızlar, Eski eşimin dayağından karşı komşuma sığındım komşum bu evde size dokunamaz size aşığım çünkü dedi bu cevap kötü olmadımı?

Gizli Üye
Bir aydır karşı komşuma yım elini sürmedi bana fakat adam aşık bana sizi çok seviyorum dindar bir kadın olduğunuz için siz olduğunuz sirece alkol almam dedi
Kızlar, Eski eşimin dayağından karşı komşuma sığındım komşum bu evde size dokunamaz size aşığım çünkü dedi bu cevap kötü olmadımı?