Acaba birbirimizden hoşlanıyor muyuz?

Gizli Üye
Merhabalar. Yeni çalıştığım okulda birsi var. İlk başlarda o okulda önceden öğretmenlik yaptığı için ve okulun eski mezunlarından olduğu için bir de o çevrede oturduğundan sadece bana yardımcı olacak biri olarak görüyordum. Sonrasında yeniden benim çalıştığım okulda çalışmaya başladı. Daha sık görüşür olduk. Daha çok şey konuşur olduk. Bu 2 buçuk aylık süreçte ben hiç çalışma arkadaşı dışında başka bir şekilde düşünmedim onu. Ama son bir aydır sürekli aklımda. Geriye yönelik günlük kısa süreli konuşmalarımızı tekrar düşünüyorum sürekli kendisi ailesi çevresi hakkında bir şeyler anlatmış ya da beni tanımak için sorular sormuş. Ama bunlar sadece iş arkadaşları arasında da konuşulabilecek şeyler olabilir mi? Yağmurlu bir günde beni aracı bir yere bıraktı. Ve büyük bir ısrarla tek olan şemsiyeyi bana vermek istedi. Diceksiniz arabası var olabilir ama yayan yapacak bir çok işi vardı. Bende yağmurda yürümeyi severim gibi bir saçma bahane ile geri çevirdim. Ha birde hep sizli bizli konuşuyoruz. Son 1 2 haftadır sen ben cümleleri başladı. İnstagramımı bulmuş 2 gün önce, takipleşmiyorduk bile. İnstagramda kullanıcı adım düz işim soy isim değil biraz uğraşılması gerek bulunması için. bulmuş beni. Ben bulamamıştım onu. Bakışlarında bişey var ilk başlarda fark etmemiştim ama böyle gözleri parlıyor sanki. Ama ben yinede kendi kafamda mı kuruyorum bilemiyorum. Ben ondan hoşlanıyorum sanırım ama ortak konuşabilecek konumuz yok. Bu yüzden iletişim olmuyor, okul ile ilgili bilgi alış verişi olursa anca konuşma bahanesi oluyor. Nasıl ilerlemem gerektiğini bilemiyorum. Benden hoşlanıyor mu hoşlanıyorsa ben ona nasıl benimde ona karşı bir şeyler hissettiğimi belli edebilirim. Ya tamamen yanılıyorsam sadece iş arkadaşı olarak görüyorsa sürekli yüz yüze bakıyoruz. Gereksiz bir duruma getirmek istemiyorum iş arkadaşı ilişkisini.. kafam çok karışık
Acaba birbirimizden hoşlanıyor muyuz?
1
0
Görüşünü yaz