Nikahıma tam 4 gün var nişanlım gözümü çok korkuttu?

Gizli Üye
Bugün alınacak son bir kaç bir şey vardı onları almaya çıktık sonra yarım saatliğine ayrıldık benim bankada işim vardı o da bir şeyler alacağım dedi neyse sonra buluştuğumuzda full dantel bir gecelik almış arabada bana verdi hediyem dedi bir baktım ne bu dedim kendi zevkime göre bir şey olsun istedim dedi zaten her şeyi almıştık ne gerek vardı falan dedim sonradan vazgeçme diye 4 gün kala aldım bunu dedi pis pis güldü sonra oturacağımız eve gittik eşyaları bırakmak için asansör de bacağımı öyle bir sıktı ki canımın ne kadar acıdığını anlatamam ne yapıyorsun dedim 4 günün var kendini hazırla böyle hemen canın yanmasın dedi. Cidden ne demek istiyor pamuk gibi bir adamdı bu ne oldu buna
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar nerden buldun bunu ayrıl diyenlere söylüyorum 4 gün sonra nikahım var😂 bu ihtimal için biraz geç kalındı yani
Nikahıma tam 4 gün var nişanlım gözümü çok korkuttu?