Bir buçuk yıllık sevgilim evli çıktı?

Gizli Üye
Sevgilimle bir buçuk yıldır birlikteyiz bu süre içinde beni çok şüphelendirdi ama hiç evli olduğunu düşünmemiştim. Akşamları dışarı çıkamaması, pazar günleri anne babam darılıyor onlarla oluyorum diyip çıkamaması, her aradığımda telefonu açamaması, genelde çok alakasız yerlerde görüşmek istemesi beni kuşkulandırmıştı. Bardağı taşıran son damla ise hediye göndermek için ev adresi istediğimde annem meraklıdır açar bakar (30 yaşında adama annesi baksa bile ne diyebilir) ofise gönder demesi oldu. Kuşkulandım ve iş yerinden biriyle görüştüm sevgilimin evli ve bi çocuğu olduğunu öğrendim. Kavgalar ettik görüşmedik ama dün son kez görüştük bana beni çok sevdiğini söyledi son bir şans istedi zaten bitmiş olan bir evliliği kağıt üzerinde de sonlandıracağını benimle devam etmek istediğini söyledi. Çok kafam karıştı çünkü sevgilimle bazı yaşamamam gereken özel şeyler yaşadım bu yüzden karar vermem çok zor. Karısıyla konuşup her şeyi anlatıp onu hayatımdan çıkarmalı mıyım yoksa ona bir şans vermeli miyim?
Bir buçuk yıllık sevgilim evli çıktı?
7
5
Görüşünü yaz