Keşke şu an ölüp kurtulsam bu hayattan?

bunumuhakettim
4 yıllık eski sevgilimden ayrıldım. 1,5 yıldır arkadaş olarak konuşuyoruz. Ayrılık sebebimizde aileme, bana özetle her şeyime defalarca küfür etmesi ve bana bir kez tokat atmasıydı. Bu olaylar 1,5 yıl öncesinde kaldı tabi. Bu aralar işimden dolayı canım sıkkın. ( Bilgisayar mühendisiyim, patronum mobbing uyguluyor ) Eski sevgilim aradı bana bir şeyler gösteriyordu whatsapptan ben gülmeyince sinirlendi. O sırada da yanında küçük yeğeni vardı. Ben de şey dedim o çocuktan bile beni saklıyorsun o yüzden görüntülü aramayı sessize aldın dedim. O da annem balkonda o yüzden aldım dedi. Bir dakika geçmeden bana senin varya ağzına tükü*rüm. Defol, defol benim her şeye verecek cevabım var ama sen defol dedi. Ne zaman kötü olursak hep ona anlattığım dertten beni vuruyor. 3 saat sonra beni aradı oo keyfin yerinde bakıyorum dışardasın galiba. Ben de dedim ki sen çok terbiyesizsin bir insansın kendi ailenden başka hiçkimseye değer vermiyorsun. Ben kendime değer verseydim senin hakaret etmene izin vermezdim dedim. O da dedi ki sen ne kadar yalancısın yok moralim bozuk bilmem ne beni aşağıladı. Onun yüzünden erkeklerden soğudum ayrıca kendimi çirkin ve değersiz hissediyorum. Sonra beni whatsapptan engelledi gitti.. Bıktım artık. Mutlu çiftleri o kadar kıskanıp üzülüyorum ki.. Değersizlik duygusundan nasıl kurtulabilirim?
Keşke şu an ölüp kurtulsam bu hayattan?
10
2
Görüşünü yaz