Kötü durumdayım, aldatıldığımı öğrendim dakikalar önce... Şimdi ne yapacağım?

Gizli Üye
en yakın arkadaşımla 5 senelik kocamın beni aldattığını öğrendim dakikalar önce, biri 13 senelik yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği beraber büyüdüğüm kardeşim niteliğinde insan, öbürü 2 onun için bütün kariyerimi heba etmeyi, ailemi karşıma almayı, 5 kurussuz kalsak bile mutlu olmayı tercih ettiğim kendisine gençliğimi verdiğim kör kütük aşık olduğum 7 aylık çocuğumun babası.. Olayda en iğrendiğim detay ise benim evimde benim yatağımda arkadaşıma bizzat benim sipariş ettiğim afedersiniz tanganin dalga geçer gibi benim yatağımda olmasıydı kullanilmis prezervatifler buldum arkadaşlar şaka gibi... daha da kötüsü eşimle yakalanmamak amacıyla fake hesaptan yaptığı sextingleri okudum. Anlatabilecek kimsem yok ailem doğuda doğunun gelenekleri ile yaşadıkları için beni yavrum ile beraber eve almazlar bile, bosanamam çünkü çocuğumu tek başıma buyutmeye gücüm yetmez. Kimseye anlatamiyorum buraya içimi döktüm lütfen bana karşı kırıcı konuşmayın
Kötü durumdayım, aldatıldığımı öğrendim dakikalar önce... Şimdi ne yapacağım?