Babam sevgilimle mesajlarımı okudu. Güvenini nasıl kazanacağım?

Gizli Üye
İki gün önce babam sevgilimle mesajlarımı okudu. Daha doğrusu eski sevgilim. Güzel bir şekilde ayrıldığımız için kötü hissettiğimiz zamanlarda arıyor konuşuyorduk. Daha üç gün öncesine kadar her gün arayıp ağlamaya başladı ben sensiz yapamıyorum diyerek. Ama ben istemediğimi belirtiyordum. Babamın mesajları okuduğu gün ise eski sevgilim birden bana yabancı gibi davrandı. Soğuk mesajlar yazdı. Konuşmaların içeriğine çok değinmeyeceğim ama babamın kızdığı iki mesaja değineceğim. Birisi birbirimize aşık olduğumuzu yazmıştık. Diğeri de ben ona “artık seni görmüyorum, sana dokunamıyorum, ellerini tutamıyorum, sana aşkım diyemiyorum” yazmıştım. Babam bunu görünce o kadar kızdı ki. Benim peşimde koşan eski sevgilimdi ama sanki ben onun peşinden koşmuşum gibi bi hava oluştu. Bu çocukla olan ilişkimizi annem de biliyordu. Babam anneme de kızmış bana niye anlatmadın diye. Böyle bir şey nasıl söylenir sana baba? Ben şimdi yer yarılsa da içine girsem babamın yüzüne bakamıyorum o mesajlardan dolayı. Ne yapacağım?
Babam sevgilimle mesajlarımı okudu. Güvenini nasıl kazanacağım?
5
1
Görüşünü yaz