'Hiç aldattınız mı?' sorusunda bir yoruma istinaden :Aldatmak ayrı, günlük macera ayrı mıdır?

umrumdışı_
Hiç aldattınız mı? sorusunda bir yoruma istinaden :Aldatmak ayrı, günlük macera ayrı mıdır?
şaka gibi bu ayrımı savunan insanlar görüyorum.. Aldatmak aldatmaktır, herhangi bir cümle ya da durumla hafifletmek kişinin kendine yalan söylemesidir..
'Hiç aldattınız mı?' sorusunda bir yoruma istinaden :Aldatmak ayrı, günlük macera ayrı mıdır?
#umrumdışı
'Hiç aldattınız mı?' sorusunda bir yoruma istinaden :Aldatmak ayrı, günlük macera ayrı mıdır?