22 yasindayim , hemsireyim evlenmek istiyorum ama evlenecek birini nereden bulabilirim?

Gizli Üye
Okulum yeni bitti ve atama bekliyorum. Kendimi yalniz hissediyorum evlenip yuvami kurmak istiyorum ama evlenilecek erkek yok cidden etrafta. Hepsi sacma sapan kari kiz pesinde kosuyor. Nasil bulabilirim duzgun evlilik isteyen birini Sizce yasim erken mi evlilik icin
22 yasindayim , hemsireyim evlenmek istiyorum ama evlenecek birini nereden bulabilirim?