Kocam boşanmak istiyor. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Ben kocamla büyük bir kavga ettim beni kocam kollarımdan tutarak sürükleyerek kapının önüne koymak istedi ben gitmeyince de ilk defa kollarıma sert bir şekilde yumruk attı benim kollarımı morartmıştı bende gidip şikayetçi oldum ama sonra kendisi özürdiledi pişman olduğunu bir daha asla yapmayacağını söyledi.
Kavgamızdan 1 hafta sonra benden habersiz gidip boşanmak için dilekçe vermiş bunu öğrendiğimde evi terketmişti ailesinin yanına gitti bende ev kirada olduğu için ailemin yanına gittim
Geri birleşmemiz için çok uğraştım ama ailesi beni eve bile sokmadı beni istemediklerini söylediler.
Kocamla görüşüyorum beni sevdiğini ama kendisi dert tasa çekmek istemediğini bu yüzden boşanmak istediğini söyledi
Biz buluşuyoruz arada bana çok iyi davraniyor öpüyor sarılıyor bana boşanmaktan vazgeçtiğini söylüyor bende inaniyorum ama ailesinin yanına geri gittiği zamanda hakaret küfür dolu mesajlar gönderiyor boşanacağını söylüyor anlamiyorum ne yapmak istiyor böyle yaparak benim morelimi bozuyor yani gerçekten seviyor mu sevmiyor mu bilmiyorum amacın ne?
Ne yapmalıyım sizce?
Kocam boşanmak istiyor. Ne yapmalıyım?
14
1
Görüşünü yaz