Komsunun oglu bana bunu yaptı ne yapmalıyım?

Gizli Üye
bızım apartmanda bır komsu benim pesımdeydı en son netten adresımı bulmus yazdı 1 hafta oldu konusalı bana oyle guzel seyler soyluyordu kı dedım tamam bu guvenılur bırı bırde komsu bana yanlıs yapmaz yuz yuze bakıyoruz samımıyız neyse bugun ıse gıderken 5 dk ayak ustu konusttuk ben de hıc yoktan sankı ALLAH soylettı tlfn bakaym hele dedım ama hıc bır sekılde aklımda yoktu bu cıdden normalde bakmam neyse baktım normal msjları 75 tane mesaj var baktım bır numara kayıtlı degıl sen benim adamımsın falan yazmıs kız dün tarıhlı bu kım dedım eskı sevgılım dıyor dun eskı mı oluyor dedım arkamı dondum gıdıyordum yapacak bır seyım yoktu cunku şok oldum cunku bana senı annemın gelını yapacam onlarda senı sevıyor ısterler karımsın kadınım olcan guzel gozlum falan fıstan cok guzel seyler dıyordu şaşırdım resmen bırde uzun suredır arkamı dolanıyordu neyse kolumdan tutttu gıtme dedı bnde daha gıtmemı dıyorsun dedım tokat attm o kız engellı bende gel bak dedı bnde dondum tokat attm oda benı ıtttı sıktır gıt bana tokat mı atıyorsun dedı bırdaha benle konusma dedı yanımdan ayrıldı mesaj attı ben ılk basta kızın numarasını ver bana dedım verdı sonra tokat atmıstm ıste snra yazdı dıyor kızı arama sıktır gıt dedı engelledı bnde kızı aradm o an açmadı snra aradı mesaj attı cvp vermedım smdı kıza açıklamalımıyım bu durumu?
Komsunun oglu bana bunu yaptı ne yapmalıyım?
4
2
Görüşünü yaz