Eşim beni aldatıyor olabilir mi? Arkadaşı neden bana ima etti?

Gizli Üye
Eşim son zamanlarda eve çok geç gelmeye başladı. Normalde haftasonları beraber çıkardık son zamanlarda arkadaşlarla görüşeceğim diyip tek başına çıkıyor beni biraz ilgisiz ve yalnız bırakıyor ama pek üzerine düşmüyorum babası vefat etti geçen yıl ve hala düzelemedi bu yüzden kafasını dağıtması beni de mutlu ediyor. İki gün önce çok yakın bir arkadaşı bize yemeğe geldi sohbet ettik yemek yedik sonra sohbet ederken güven mevzuları falan açıldı sevgilisiyle bu yüzden ayrılmış eşimin arkadaşı, eşim içeri şarj aletini almaya gidince arkadaşı bana evlensen bile sonuçta çok güvenilmez kimseye vs şeyler söyledi ben de yok ya ben güvenirim dedim çok güvenme bir erkek olarak söylüyorum o da erkek sonuçta dedi göz işareti yaptı ben donakaldım sonra zaten eşim geldi konu değişti farklı şeyler konuştuk ama çok aklıma takıldı. Bu sabah da kötü rüyalar görerek uyandım ağladım eşime senin benden sakladığın bir şeyler mi var dedim yok böyle saçma şeyler sorup canımı sıkma dedi sinirlendi erken çıktı evden. Sizce arkadaşı aldattığını ima etmek için mi söyledi eve geç gelmeler haftasonu yalnız dışarı çıkmalar aldattığı için mi :( ?
Eşim beni aldatıyor olabilir mi? Arkadaşı neden bana ima etti?
10
4
Görüşünü yaz