Karşı cinsten birisi eşinize iltifat etse ne cevap verirdiniz?

Gizli Üye
Arkadaşlar ben 1 yıllık evliyim. Bugün alışveriş yaparken eşimin eski bir arkadaşıyla karşılaştık normal ayaküstü muhabbet ediyorlardı. Sonra eşim sen benim karıma nasıl güzel dersin diye yumruk attı, adam da evli yani. Eşime ne dedi ki diye sordum karın güzelmiş demiş. Siz ne yapardınız böyle bir durumda?
Güncellemeler
+1 yıl
Karşı cinsten derken eşinizin karşı cinsinden yani sizin hemcinsiniz?
Karşı cinsten birisi eşinize iltifat etse ne cevap verirdiniz?