Kaçamak ilişkimi unutamıyorum, evliliğimi nasıl kurtarırım?

Gizli Üye
40 yaşındayım. İşim, kariyerim yerinde. 5 yıllık evliyim. Eşimle evlendiğimizden beri ayrı şehirlerdeyiz. Toplamda ayda beş gün falan birlikteyiz. Benim çocuğum olmuyor. Her türlü yolu denedik. Doktorlar milyonda bir ihtimalin bile olmadığını söylediler en son. Çocuk olmayacağını anlayınca eşim benim bulunduğum şehre gelmek için bir çaba göstermemeye başladı. Benim gidemeyeceğim evlenmeden belliydi. İster istemez bende de onda da soğuma başladı ama bu şekilde devam ediyor evlilik. Bundan bir yıl önce boşanmış çok güzel ve bir çocuk sahibi öğretmen bir kadınla tanıştım. Önceleri ilişkimiz arkadaşça başladı. Sonra bağlandık birbirimize. Çok sevdim onu. O da beni. Ama ben boşanmak istemedim. Eşime de bunu belli etmedim. Sevgilim de tabi beni terk etti. Onunla birlikte olmadan önce biraz zaman ver eşimden ayrılacağım diye vaatte bulunmuştum. Bekledi. Ayrılmayınca da beni bıraktı. Durup durup aradım. Ne kadar aramayacağım desem de aklımdan çıkmadı. Şimdi beni engellemiş. İnanılmaz mutsuzum. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Kaçamak ilişkimi unutamıyorum, evliliğimi nasıl kurtarırım?
12
5
Görüşünü yaz