Düğün hazırlıkları seni çok mu sıkar, aksine çok mu mutlu eder?

Captivating
Bence;
Düğün mekânı, evin dekorasyonu, davetiyesi, nikah şekeri vs derken çoğu erkeği haddinden fazla sıktığını, gerdiğini söyleyebilirim. Oysa kadınlar için ufacık bir obje seçmek bile mutluluk vericidir. Siz de mutlu olanlardan mısınız yoksa bir hayli sıkılanlardan mı?
Düğün hazırlıkları seni çok mu sıkar, aksine çok mu mutlu eder?
#Captivating
Düğün hazırlıkları seni çok mu sıkar, aksine çok mu mutlu eder?