Arkadaşlarını sevgilisinden daha çok önemseyen erkeğe nasıl davranılır?

Gizli Üye
Artık gerçektende sabrımın sınırındayım. Arkadaşları veya benimle ilgili herhangi bir tercih yaptığında hep onları tercih ediyor mesela; herhangi bir sorunu olduğunda bana anlatmıyor, ama arkadaşlarına herşeyini anlatıyor, ayrıca arkadaşlarına bir sürü maddi şey hediye ediyor ama sevgilisine gelince hiçbir şey... Artık dayanamıyorum lütfen bana bir şey söyleyin sevmesem asla 2 dakka durmazdım ne yapmalıyım?
Arkadaşlarını sevgilisinden daha çok önemseyen erkeğe nasıl davranılır?