Çok ilgisiz davranmaya başladı. Kız arkadaşım ne yapmaya çalışıyor?

Gizli Üye
Yaklaşık 2.5 aydır süren bir ilişkim var, başlarda daha fazla ilgi gösteriyordu sevgilim açıkçası ben de biraz kendimi geri çekiyodum...

Kaçan kovalanır misali..Ne zaman ben çok ilgi göstermeye onu sevdiğimi çok dile getirmeye başlayınca herşey biraz değiş ama hani biranda tak diye de insan değişir mi bilmiyorum..

Son bir haftadır çok ilgisiz davranmaya başladı ailesinin yanına gidince ki öyle sıkı tutucu bir ailesi de yok konuşamıyoruz mesela ders çalışmayan sevgilim ders çalışmaya başladı ya da 10 dakikadan fazla konuşamıyor telefonda bizimkilere (ailesi) ayıp olur diyor halbuki tüm gün onlarla. Eskiden kalkınca günaydın münaydın derdi şimdi çoğu şey gitti bana söylediği yorulduğu, hiçkimseyi istemediği hayatında ya da zevk alamadığı hayattan. Ama geçeçeğini düşünüyorum kendisi de bu durumdan hoşnut değil bu aralar stresli okul mokul durumlarından ama eskiden bir sıkıntısı olduğunda beni arar hemen paylaşırdı şimdi o da yok kendi içine kapandı yani bilmiyorum lafta sevgili gibiyiz telefon konuşmalarında çok sıradan, soğuk ve isteksiz..

Eskiden kıskanırdı şimdi kıskanmıyor öyle mesela eskiden merak ederdi şimdi ben msj atana telefon açana kadar da ses seda yok...
Çok ilgisiz davranmaya başladı. Kız arkadaşım ne yapmaya çalışıyor?
22 Cevap