Flörtlerin ilişkiye dönüşememesinin sebepleri nelerdir?

ΠερσέαςΗρακλής
Gerek KizlarSoruyor platformundaki sorularda olsun, gerekse günlük hayatta sıkça duyduğumuz şeylerden biri "flörtlerin ilişkiye dönüşemeden son bulması". Peki neden böyle hiç düşündünüz mü?
Flörtlerin ilişkiye dönüşememesinin sebepleri nelerdir?
Çünkü herşeyden çabuk sıkılıyoruz, hevesimiz hemencecik sönüveriyor. Çünkü sözlerimiz ezberlenmiş, hissedilerek kalpten gelmiyor.
Flörtlerin ilişkiye dönüşememesinin sebepleri nelerdir?
Herkes yorgun herkes bezmiş herkesin aklından çıkaramadığı, kalbinden uğurlayamadığı birileri var. Hepimizin acelesi çok, sabrı az, sözler çok davranışlar az, tembellik çok emek az, korku çok cesaret az...
Flörtlerin ilişkiye dönüşememesinin sebepleri nelerdir?
Şunu okudum cuk oturmuş, işte size ilişkiye dönmeyen flörtün evreleri,

1) Tanışma
2) Uzun gece konuşmaları
3) Tam olarak birbirimize uygun yaratıldığımızı söyleme
4) Bir sabah aniden yazmayı kesme
Flörtlerin ilişkiye dönüşememesinin sebepleri nelerdir?
Son...
Flörtlerin ilişkiye dönüşememesinin sebepleri nelerdir?