Sevgilim bana “eski sevgilimin tırnağı bile olamazsın” dedi. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Herseyi detayli anlatacam lutfen yardimci olun.
4 yillik bir iliskim var. sevgilim hediye almasini bilen ince dusunceli biri degil. bende bu konuyu konustum cok pahali seylerde gozum yok ama bir cicek bile almiyorsun dedim. oda bana bunlari sen ogret sen aldir dedi bende tamam dedim. 2 yil once bir ayicik istemistim bana ayicik alir misin demistim bana söz vermisti.2 yildir almadi.6 ay falan once cikolata istemistim almadi. cicek zaten 4 yildir soyluyorum ve almiyo. alacam diye sozler veriyo ama hic almiyo. dün abisinin evine gitti ve abisi mesaj atti konustuk. abisinin kizina buyuk bir ayicik alms. bende bugun dedim 2 yildir istiyorum hep bir bahane uretiyosun almiyosun yegenine almissin faln dedim. yani orda niyetim yegenine alma demek degil.2 yildir istiyorum hep bu ay param yok öbür ay söz diyip durdu. bana gelince paran yok yegenine almissin dedim ordan tartisma basladi. bunun 5 yil once bir sevgilisi olmus 3 ay cikip ayrilmislar ama 3 ayda kiza kolye ayicik cicek hersey almis. bende surekli o kizi ortaya koydum. bir o kiz kadar olamadik falan dedim oda konuyu acma senden onceydi diyip durdu. benden once olabilir o kiza 3 ay icinde hersey almissin bana gelince param yok diyosun. Bana para harcayinca icinmi gidiyo dedim. Bana bagirarak dedi ki o 3 ayda haketti ki aldim ona icimden gelerek aldim. sana almak icimden gelmiyo dedi sonra dedi ki icimden gelirse hakedersen sanada alirim. o kiza icinden geldi ama bana gelmedi dedim. evet sen o 3 aylık kizin tirnagi bile etmezsin dedi.
Ve ben telefonu direk suratina kapattim daha aramadi. ama 2 3 saat sakinlesmemi beklicek sonra aricak. Sizce ne yapmaliyim.
Eski sevgilimin tirnagi etmezsin diyen adamla devam edemem diyip bitirirsem pisman olur mu?
Sevgilim bana “eski sevgilimin tırnağı bile olamazsın” dedi. Ne yapmalıyım?
68 Cevap