Sizce arkadaşımın annesi benden hoşlanıyor mu bana karşı tavırları sanki bana karşı bişeyler varmış gibi sizce?

Gizli Üye
Her karşılaştığımızda ona elini uzattığımda gözlerimin içine bakıyor çok güzelsin dediğimde ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM diyip gülümsemeye başlıyor ama kocası ve oğlu yanındayken gözlerimin içine bakmıyor ama onlar yokken gözlerimin içine bakmalar gülümsemeler sizce normal mi bu arada ben 19 o ise 38 yasinda
Sizce arkadaşımın annesi benden hoşlanıyor mu bana karşı tavırları sanki bana karşı bişeyler varmış gibi sizce?