Eski sevgilimden dayak yedim?

Gizli Üye
Eski sevgilimden bir süre önce dayak yedim. Ve 3 ay öncede ondan ayrıldım. bir arkadaşıyla dertleşmeyle başlayan arkadaşlığımız hoşlantıya döndü. İkimizinde beklemediği bir durumdu tabi. şu an konuştuğumuzdan kimsenin haberi yok. Ne yapacağımızı bilmiyoruz
Güncellemeler
+1 yıl
Eski sevgilimden bir süre önce dayak yedim. Ve 3 ay öncede ondan ayrıldım. bir arkadaşıyla dertleşmeyle başlayan arkadaşlığımız hoşlantıya döndü. İkimizinde beklemediği bir durumdu tabi. şu an konuştuğumuzdan kimsenin haberi yok. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Konuşmayı kesmeye ikimizin de gönlü yok. Napabiliriz bu durumda? Aylardır hiç olmadığım kadar mutluyum
Eski sevgilimden dayak yedim?