Yakın bir kız arkadaşım iftara çağırdı bende gittim sevgilim kavga çıkardı baya tartıştık tek başıma gittim diye abartmıyormu?

Gizli Üye
Benim baya yakın oldugum bir kız arkadaşım sevgilim olduğundan beri yani yaklaşık 6 aydır fazla samimi değildik geçen gün iftara çağırdı bende sevgilime söyledim arkadaşa iftara gidiyorum diye tamam fazla geç kalma falan kızlara bakma falan dedi tamam dedim gittim iftarı yaptık sonra başkalarıda geldi iftardan sonra oturduk akşam oldu gittim ve sevgilim 2 gün sonra öğrenmiş kızla başbaşa nıye kaldın falan dedi baya kavga çıkarttı ama yakın arkadaşım dedi kıskançlık krizlerine girdi baya kavga ettik baya bağırdı nereden bilicem aranızda birşey yaşanmadı falan dedi sonuçta yakın arkadaşım
Güncellemeler
+1 yıl
Dün gittim bugün öğrenmiş yanlış yazdım 2 gün diye
Yakın bir kız arkadaşım iftara çağırdı bende gittim sevgilim kavga çıkardı baya tartıştık tek başıma gittim diye abartmıyormu?