Gece kulübünde tanıştığınız karşı cinsle evlenir misiniz?

Gece kulubünde tanıştığınız karşı cinsle evlenir misiniz?
Gece kulübünde tanıştığınız karşı cinsle evlenir misiniz?
#beyazorkidem😘

4|12
79125

En İyi Kız Görüşleri

• Evlenirim nerden taniştığımızın önemi yok benim için onun nasıl biri olduğu önemli

2|3
    1|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Nasıl biri olduğuna bağlı. İyi biriyse olabilir

2|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

77123
  • Gece klübüne gitmem. Oralarda takılan birisiyle bırak evlenmeyi aynı yolda bile yürümem 😏

9|2
    4|0
  • Gece kulübüne gitmediğim için o konuda sağlıklı bir yorum yapamıyacam. Ama evlenmezdim galiba.

8|1
    2|0
  • Hayır, evlenmem. Kaldı ki o tarz yerlerde takılmadığım için ordan biriyle tanışma gibi bir durumum da söz konusu olmazdı zaten.

1|1
    0|0
  • Gece klüplerine gitmediğim için tanışma şansımız yok, gece hayatı yaşayan biriyle de evlenmem büyük konuşmak gibi olmasın... xd

3|1
    0|0
  • Gece kulübüne gitmeyeceğimden bu olasılık dahilinde bile değil.

1|2
    0|0
  • Gitmediğim için imkan yok :D d

8|0
    2|0
  • Karşılıklı etkileşim olursa evlenirim tabiki.

2|2
    0|1
  • gönlüm sevdiyse neden olmasın

1|0
    0|0
  • Aşık olursam neden olmasın

1|1
    0|1
  • Sabah olunca unuturum

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim. İhtimal dahi yok.

1|0
    0|0
  • Ben öyle yerlere gitmem.
    Ama kendi gittiği mekandaki diğer insanları kötü görmeye de kimsenin hakkı yoktur.
    Bir de mesela "sanal ortamda iyi insan ne gezer" diyen tipler var, yahu o zaman senin ne işin var burada? :D
    Mantık bunları terk edeli uzun zaman olmuş belli.
    Beyin koşarak uzaklaşmış.

3|0
    0|0
  • Dürüst olmak gerekirse beyin sabahına unutmaya programlıdır ama hatun zeki nasıl davranmasını bilen birisiyle önce ilişki ile test etmek gerek ona göre net birşey denilebilir.

1|0
    0|0
  • Gece kulübünde ki karşı cinsin orada ne maksatla bulunduğuna bağlı elbet.. Birde tek başına o saatte gece kulübünde bulunan bir kız yani biraz uçuk kaçık olmalı..

1|0
    0|0
  • Gece kulubunu sevmem gitmemde fakat isim geregi bir cok hatunla tanisirim ve evlilik hemen düşünmeden de mutlaka o kadınla cinsel birleşme yaşarım ve yasamisligin bir hayli fazladır... Bana her zaman gecedoktoru et yandeks nokta kom mayil adresimden ayrıca checkirdeck instagram dan ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0
  • Gece klübünde başlayan gece klübünde biter. Ya mutsuz ev kadınları ya önüne gelene veren kadın/erkekler ya da barmeni Zengin eden tipler vb... türde insanların olduğu yerden evlenilecek değil;karşılıklı eğlenilecek kişiler çıkar ancak

1|0
    0|0
  • Gece klubune giden adam "evlenmelik" de kadin mi degil?
    Bu ne tur bir cifte standart?😒
    Eski bir clubber olarak gayet de evliyim.😎

1|0
    0|0
  • Kalabalık gürültülü ortamları sevmem. Genelde deniz kenarını tercih ederim ve tanıştığım kadınıda götürürüm hagaffafa

1|0
    1|0
  • Evlenmem. Çünkü gece kulübüne giden kozdan kadın, anne olmaz. Onca kez kullandırmıştır kendini kendini yamayacak birini arar. Çoğu kız o yüzden o ortamlara giriyor. Belki zengin birini bulur vurdurur evlenirim diye düşünen de çok, o yüzden ordan bulduğun kızdan hayır gelmez. Herşeyi olduğu gibi yazdığım için kızlar kusura bakmayın ama gerçekler bunlar

0|0
    2|0
  • Bu soruyu pas geçiyorum.
    Hiç gitmediğim, gitmeyeceğim ve dolayısıyla öyle bir ilişkin imkan dahilinde dahi olamayacağı için başka sorun varsa beklerim.😊

1|1
    0|0
  • Tabiki nerde tanıştığım önemli... fakat karakteri daha önemli... hiçbir zaman önyargılı olmamak lazım... en namuslu ortamlarda en kahpe yürekli insanlar tanımış biri olarak söylüyorum

1|0
    0|0
  • Evet evlenirim neden olmasın, o gece insanıdır diye evlenmem diyenler kendin neredesin acaba 😂

1|1
    0|0
  • Eğlenmeye gelmişizdir, bu kötü biri olduğumuz anlamına gelmez. Evlenilir ama ben evlilik istemiyorum. 😏

1|1
    0|0
  • 2012 De Alanya Mamutlar da Robın hood A Gitmiştik Başartülü diğerleri Açık Kızlar Gelmişti Ve Ben Hala Bekarım. DEMEKKİ Olmayınca Olmuyor.

1|1
    0|0
  • ilişki devam ederse, anlaşıyorsak, onun yanındayken mutlu isem neden olmasın. o gece kulübüne giden bir erkeği kabul ediyorsa ben niye böyle bir ayrım yapayım di mi? :)

1|0
    0|0
  • Tanışılan yerin ne önemi var önemli olan kafaların uyuşması evlenme aşamasına gelinmesi bu arada çok gece kulübünde tanışmışlığım var ama şimdiye kadar sadece seks yaptık evlenme aşamasına geçen olmadı 😊😉

1|0
    0|0
  • Oralara girmedigim icin zaten tanisma ihtimalim de yok. Evlenme ihtimalim de 0'dir.

1|0
    0|0
  • İnsanlar gece kulüplerini gözlerinde ne olarak canlandırıyor anlamıs değilim, oradan tanıştığım biriyle evlenmeme sebebim yok yeter ki kafalar uyuşsun karakterler sağlam olsun.

1|0
    0|0
  • Hiç gitmedim gitmeyide düşünmüyorum alkol kullanmıyorum oraya harcıyacağım parayı tatile harcarım uzakdoğuya gitmeyi planlıyorum bu yıl mesela

1|0
    0|0
  • Hayır ben müslümanım. Gece klübünün kapısından bile geçmem , oraya giden kız da bana yaramaz

3|0
    0|0
  • bir tanıdık bar da tanıştığı ile kısa sürede evlendi. Gece kulübünde tanışıklık genelde sabaha kalmaz diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • klubte tanıstığınla evlenme sanalda tanıstığınla evlenme , kimle evlenıcez biz kafalar karısık

2|0
    0|0
  • Nerede tanıştığının değil kiminle evlendiğinin bir önemi olur ancak.

1|1
    0|1
  • Bende orada bulundum oda. Gece kulübünde takılan kadınla evlenilmez yaa demeye hakkım olmadığı için neden olmasın.

2|0
    0|0
  • Neden olmasın ki? İkimiz de oradayken eleştirmek kimin haddine

4|0
    0|0
  • Hemen tanışıp evlenec bari biraz flört etseydik tanısaydık bir birimizi

2|0
    0|0
  • Bende o gece kulübünde olduğuma göre neden ön yargılı olayım , önemli olan insan olsun.

1|1
    0|0
  • 1. Gece klübü tarzı yerler bana ters
    2. Öyle biriyle işim olmaz.

1|1
    0|0
  • Neden olmasnki yani sonucta bende o gece klubundeysem ondan farkim yok :)

1|1
    0|0
  • Valla gece klubu değilde 8 yıl önce üniversitede eglence de tanıştığım kişi yani şimdiki eşim ile evlendigime göre evlenirmisim 😂

2|0
    0|0
  • Gece kulübüne gitmediğimi düşünürsek öyle bir ihtimal olmadığıda aşikar.

1|0
    0|0
  • Sevgilimle tekrar tanışır gibi yaparsak evlenirim 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Eğer kişiliği hoşuma giderse neden olmasın? Gece kulübüne gitmesi bir eğlence sebebidir.

1|0
    0|0
  • Evlenen iş arkadaşım vardi üstelik enişte Küba li ve çok tatli.

1|1
    0|0
  • İnsanlar gece kulübüne niye gidiyor çözmeye başladım yorumlardan ben de gitmiştim iki kere ama hiç öyle bişeyler olmadı

1|0
    1|0
  • Oralarda işim olmaz ayrıca diyelim ki tanıştım evlenmezdim

1|0
    0|0
  • Gece kulübüne gitmem ama eskilerin bir lafı var ;
    Çayırda inek, düğünde kız beğenilmez.
    Serbest çağrışım 😊

1|0
    0|0
  • Hiç gece kulübüne gitmedim. Aşk beni onca yer dururken orda bulacağını da sanmam..

1|1
    0|0
  • Hiç gece kulübüne gitmedim o sebeple bilmiyorum ama ben evlilige komple karşıyım 😄

1|1
    0|0
  • Yani gece hayatı olan biriyle bilemedim şimdi. Çok aşık olmuşsam evlenirim

1|0
    0|0
Daha Fazla
150
Yükleniyor...